مشاور آنلاين

بي احساس همسرم حسين محمد

سلام و خسته نباشيد 15 سال ازدواج کردم همسرم نسبت به من و خواسته هاي من کاملا بي تفاوت است نه محرم نه همدم در هيچ مسئله اي با من همراهي نميکنه از روز اول اين مشکلات و داشتم اما بخاطر اسرار خانواده ادامه دادم الان دوتا دختر دارم ولي…

سردي در رابطه ElenaM

سلام بنده 22سالمه و با اقايي به قصد ازواج درحال اشنايي هستم و ايشان از من ده سال بزرگتر هستند. موضوع اين است ك ما اوايل رابطمون همه چيز خيلي خوب بود و هنگاميكه بحثي از جانب من پيش مي آمد ايشان هرچند كه خودشان هم ناراحت بودند تلاش ميكردند…

همش استرس و اضطراب آينده رو دارم. رها6515

سلام ببخشيد من همش استرس اين رو دارم که يوقت بخاطر اشتباهاتي که در گذشته داشتم روزي گريبانمو نگيره بخاطر اين استرس ،همش نگرانم و شاد نيستم نميدونم چکار کنم تا از اين فکر و خيالات راحت بشم لطفا راهنماييم کنين

نحوه برخورد در عصبانيت و نحوه انتقاد موثر. ماندانا-98

همسر بد بين f.mohamadi

با سلام. زني هستم 31 ساله دانشجوي دکتري يکي از معتبرترين دانشگاههاي ايران که 9 ساله پيش با همسرم که ليسانس داره ازدواج کردم و الان دو تا بچه دارم. همسرم هم دست بزن دارد هم زود عصبي ميشن و اصن نميتونن خودشونو کنترل کنند هر چيزي از دهنشون در…

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ رسمي عليرضا عالمي قطعات خودرو برس - فرچه هواداران دکتر سیدعلی حسینی در خوسف پرسناژ علائم و داروها و درمان عفونت خون مجاهد عصر William کتابخانه عمومی الغدیر